Har du spørgsmål? Tag roligt fat i en af os:

Clara Prior-Knock Fagansvarlig v. Tekstlinjen Tlf: 31 57 34 82 Mail: Clara@tekstlinjen.dk

Clara Prior-Knock
Fagansvarlig v. Tekstlinjen
Tlf: 31 57 34 82
Mail: Clara@tekstlinjen.dk

Katrine Jo Madsen Fagansvarlig v. Tekstlinjen Tlf: 26 12 26 28 Mail: katrine@tekstlinjen.dk

Katrine Jo Madsen
Fagansvarlig v. Tekstlinjen
Tlf: 26 12 26 28
Mail: katrine@tekstlinjen.dk

Kaare Grundtvig Founder og Fagansvarlig v. Reklamelinjen. Tlf: 28 40 06 76 Mail: kaare@tekstlinjen.dk

Kaare Grundtvig
Founder og Fagansvarlig v. Reklamelinjen.
Tlf: 28 40 06 76
Mail: kaare@tekstlinjen.dk

Per Holm Henriksen Founder og Fagansvarlig v. Reklamelinjen. Tlf: 30 70 80 39 Mail: per@tekstlinjen.dk

Per Holm Henriksen
Founder og Fagansvarlig v. Reklamelinjen.
Tlf: 30 70 80 39
Mail: per@tekstlinjen.dk

Mie Falkenstrøm Assistent og SoMe ansvarlig Tlf: 2115 55 69 Mail: mie@tekstlinjen.dk

Mie Falkenstrøm
Assistent og SoMe ansvarlig
Tlf: 2115 55 69
Mail: mie@tekstlinjen.dk

Dea Svanholm Assistent og Projektleder Tlf: 27 20 53 29 Mail: dea@tekstlinjen.dk

Dea Svanholm
Assistent og Projektleder
Tlf: 27 20 53 29
Mail: dea@tekstlinjen.dk

Casper Bro Assistent og Videoproducer Tlf: 40 97 96 44 Mail: casper@tekstlinjen.dk

Casper Bro
Assistent og Videoproducer
Tlf: 40 97 96 44
Mail: casper@tekstlinjen.dk